Studio Haftu Artystycznego - Elżbiety Niewolewskiej

Sztandary, emblematy, godła i inne artykuły haftowane – Studio Haftu Artystycznego

Zlokalizowane w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim Studio Haftu Artystycznego specjalizuje się w wykonywaniu metodą ręczną oraz maszynową haftów na sztandarachproporczykachgodłachemblematach oraz przedmiotach codziennego użytku. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji samorządowych, organizacji, stowarzyszeń oraz klubów sportowych i łowieckich – wszystkich tych, którzy potrzebują swojego oficjalnego sztandaru lub dekoracyjnego haftu na wybranym przez siebie przedmiocie. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy nie tylko klientów z województwa podkarpackiego, ale i z całej Polski.

Od 1985 roku, jako pasjonaci haftu artystycznego, podtrzymujemy wielowiekową tradycję tej części sztuki ludowej poprzez wykonywanie haftów maszynowych oraz ręcznych na sztandarach dla służb wojskowych i policyjnych, klubów łowieckich, instytucji samorządowych, kościelnych i wielu innych organizacji. Ponadto wykonujemy m.in.:

Tworzymy z pasją – haft ręczny oraz maszynowy w Tarnobrzegu

W naszej pracowni realizujemy zamówienia na sztandary i inne wyjątkowe przedmioty, nie tylko na podstawie zaprojektowanych przez nas wzorów, ale także według pomysłu naszych klientów. Wykonujemy m.in. sztandary szkolne, wojskowe, sakralne, policyjne, łowieckie, PSP oraz OSP. Jako uzupełnienie oferty dotyczącej sztandarów proponujemy także ich renowacjęwykonywanie replik oraz duży wybór głowic i innych elementów wyposażenia sztandarów – pokrowców, szarf i rękawiczek.

Od ponad 30 lat kultywujemy wielowiekową tradycję i wzbogacamy ją o nowe elementy, tworząc pięknejedyne w swoim rodzaju przedmioty. Wierzymy, że w czasach masowej produkcji nadal możemy liczyć na klientów, którzy doceniają kunsztowność i pracę włożoną w wykonanie naszych sztandarów oraz innych dzieł sztuki hafciarskiej. Wszystkich zainteresowanych haftem użytkowym, liturgicznym itp.  spod ręki  Studia Haftu Artystycznego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszej tarnobrzeskiej siedziby osobiście.

Read more

Nasza oferta

Poznaj naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę.

Aktualności

Chcesz być na bieżąco z informacjami o naszej działalności? Zachęcamy do śledzenia zakładki z aktualnościami!

Wszystkich zainteresowanych haftem użytkowym, liturgicznym itp.  spod ręki Studia Haftu Artystycznego zapraszamy do składania zamówień oraz do zapoznania się z ofertą!

Archiwum